Nikol (23 rokov)

Nikol (23 rokov)
4. septembra 2017 Martin Hyben

Nikol (23 rokov) 

Keď som sa prisťahovala do Popradu “očarená” novým prostredím sa mi veľmi do cvičenia pustiť nechcelo. Po pár mesiacoch nič nerobenia som si zbalila tašku a navštívila fitnes centrum.
Spustil sa kolobeh trochu nezmyselný… Cvičiť som chodila 6x do týždňa, no skoro žiadne zlepšenie postavy som nezaznamenala. Tak som sa rozhodla nájsť si človeka, ktorý sa mi bude individuálne venovať. Oslovila som Martina Hybena. Táto voľba bola trefa do čierneho. Začali sme spolu trénovať 3x týždenné…že málo? To isté som si povedala aj ja. No úplne to stačilo.
Začala sa nová etapa v mojom živote.

Postava sa mi menila každým týždňom, keďže aj jedálny plán mi “ušil” na mieru. Každý tréning ma dobíjal neskutočnou energiou. Odišla únava, sila sa zvyšovala. Po piatich mesiacoch som sa postavila na súťažné pódium už ako “bikinárka”. Ďalšia vec ktorú kvitujem je, že tréningy boli poctivo odmakané, žiadny “prekecaný čas”. Čo sa týka Martinovej chiropraxie aj tu som vyskúšala a odporúčam. Myslím, že sme si sadli či už po tej ľudskej stránke, alebo ako zverenec a tréner. Týmto ti chcem Maťo poďakovať, za to čo si ma naučil. Napriek tomu, že som sa opäť musela kvôli práci odsťahovať, tak ak to bude v budúcnosti možné teším sa na ďalšiu spoluprácu.